SEZNAM OZNAMUJEEDITOR: Václav Prokůpek

Co má ministr vnitra v hlavě?

Publikováno 14.01.2017 v 18:17 v kategorii Politika, přečteno: 33x

Chovanče, kdybys měl „koule a ne nasráno v hlavě“, tak by sis vzal příklad. Chystá se vymetání sorosovské propagandy

Místopředseda maďarské vládní strany Fidesz Szilárd Németh prohlásil, že veškeré „neziskové“ organizace financované Georgem Sorosem by měly být „vymeteny z Maďarska“. Maďarský premiér Viktor Orbán už dříve ohlásil, že letošní rok „bude dobou eliminace Sorose a sil, které ho zastupují“.


Podle Németha Soros „přivádí do Maďarska globální kapitál a s ním spojenou politickou korektnost“. Jím financované „neziskové“ organizace se pak snaží ovlivňovat politiku navzdory demokratické vůli voličů.

„Ty organizace musejí být vytlačeny pomocí všech dostupných prostředků. Domnívám se, že by měly být vymeteny,“ prohlásil místopředseda Fideszu.


Maďarský premiér Viktor Orbán už dříve hovořil o tom, že „neziskové“ organizace dostávají peníze ze zahraničí, aby přiváděly do Maďarska a jiných zemí EU co nejvíc imigrantů. Orbán delší dobu naznačuje, že tažení imigrantů do Evropy podporuje miliardář Soros, který používá peníze k sociálnímu inženýrství a oslabování suverenity národních států.

Orbán v prosinci v jednom z rozhovorů oznámil, že „neziskové“ organizace budou monitorovány, aby se zjistilo, čí zájmy zastupují. Uvedl rovněž, že rok 2014 „bude dobou eliminace Sorose a sil, které ho zastupují“.


Václav Prokůpek


Zdroj: rp.pl, dailycaller.com

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?